Kurumsal

Moto Marmara, motorsikletlerinizin tüm periyodik bakımlarının yanı sıra, şase, kaporta (karenaj aksamları), boya, elektrik ve mekanik onarım işleri başta olmak üzere yaşadığınız sorunlarda çözüm ortağınız olmaktadır.

Bunların yanında kazaya karışmış hasarlı motorsikletlerinizin sigorta aracılığı ile yapılacak olan onarımlarında gerekli tüm işlemleriniz servisimiz tarafından takip edilmekte olup gerekli hassasiyet gösterilerek hızlı ve güvenilir şekilde onarım işlemleriniz sonuçlandırılmaktadır.

Muayene zamanı gelmiş motorsikletleriniz tuvturk istasyon kriterleri baz alınarak muayene öncesi tüm kontroller servisimizce yapılmakta olup motorsikletleriniz muayeneye hazır hale getirilmektedir, dilerseniz motorsikletinizin muayenesini firmamız aracılığı ile vakit kaybı yaşamadan zahmetsizce yaptırabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde ekspertizi yapılmış Moto Marmara güvencesi ile satın alabileceğiniz ikinci el scooter, commuter, chopper, cup, touring, sport touring, enduro, super sport motorsiklet satışları mevcuttur. Sizlerin kullanımına en uygun tarz ve modeller için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Moto Marmara